Producenci

Produkt dnia

Soccer Wave

Soccer Wave
Dostępność:
wycofany z oferty
Cena: 1 289,00 zł
Cena netto: 1 047,97 zł
szt.

SoccerWave™: nowa fala w treningu piłkarskim

 

 

SoccerWave™ jest wszechstronnym narzędziem treningowym rozwijającym umiejętności piłkarskie! Produkty SoccerWave™ pozwalają zawodnikom na samodzielny trening bez pomocy innych.

SoccerWave™ zmiata konkurencję

 


To nowe rozwiązanie szkoleniowe, przebija wszystko inne w tej dziedzinie. SoccerWave™ został wynaleziony przez inżyniera, który pracował z piłkarzami na dwóch kontynentach. Opierając się na swojej wiedzy z dziedziny fizyki oraz znajomości potrzeb piłkarzy, stworzył unikalny, oryginalny, opatentowany projekt, który pokochają zarówno piłkarze jak i trenerzy.

 

 

 

Geneza SoccerWave™

 


Koncepcja SoccerWave™ powstała, gdy mój syn potrzebował kogoś, z kim mógłby poćwiczyć technikę gry w piłkę nożną, a ja nie mogłem mu asystować ze względu na problem z plecami. Grałem w piłkę całe moje życie dopóki nie nabawiłem się kontuzji pleców. Wiem, że niektóre elementy gry w piłkę można trenować samemu, ale niektóre wymagają pomocy innej osoby podającej piłkę. Odbijanie piłki o ścianę stało się niewystarczające dla mojego syna, a dla mnie kosztowne, kiedy powybijał szyby w domu!

 

Poczyniłem szeroko zakrojone poszukiwania produktu, który pozwoliłby mu ćwiczyć i rozwijać technikę i umiejętności piłkarskie samodzielnie, lecz niczego nie znalazłem. Zdecydowałem się zaprojektować coś samemu. Na podstawie mojego projektu, mój teść wykonał pierwszą wersję z drewna. Konstrukcja sprawdziła się znakomicie, lecz była trudna w przenoszeniu i transporcie. Zleciłem lokalnej firmie wykonanie wersji plastikowej. Ta również działała znakomicie, ale była bardzo ciężka i trudna w przenoszeniu. Zawiozłem tą wersję drużynie piłkarskiej mojego syna, w celu przetestowania. Moja konstrukcja spodobała im się i zebrała bardzo pozytywne opinie. Podobało im się to, że mogą trenować samodzielnie albo w grupie.

 

Tak, więc przy wsparciu mojej rodziny i przyjaciół zdecydowałem się znaleźć wykonawcę, który wyprodukowałby mój projekt z lżejszych i bardziej trwałych materiałów. Finałowy produkt okazał się taki jak się spodziewałem i byłem podekscytowany mogąc wprowadzić go na rynek. Jestem z niego bardzo dumny i ręczę za każdy produkt SoccerWave™ .

 

Sklep internetowy Shoper.pl