Producenci

Produkt dnia

Pro Trainer - wyrzutnia piłek

Pro Trainer - wyrzutnia piłek
Dostępność:
wycofany z oferty
Cena: 8 599,00 zł
Cena netto: 6 991,06 zł
szt.

Twój piłkarski sukces! Wszystko zaczyna się od powtórzeń.

Czy Twoi zawodnicy mają szanse wielokrotnie wykonywać ćwiczenia z powodzeniem podczas treningu?

Pro Trainer - Profesjonalny Trener, pozwala Twoim zawodnikom wykonywać powtórzenia, zapewniające pewność siebie w grze i dobrą zabawę podczas treningu.

Jednym słowem, wyrzutnia piłek Pro Trainer Soccer daje zawodnikom tysiące szans na poprawne wykonanie ćwiczenia, przez co buduje pewność siebie podczas wykonywania kluczowych fragmentów gry.Panowanie nad piłką jest bardzo ważne dla zawodników. Bez tego ich gra jest nieefektywna. Wyrzutnia piłek może dużo zmienić w tym zakresie. Jeśli zawodnicy mają szansę na wielokrotne poprawne wykonanie ćwiczenia, poprzez wielokrotne powtórzenia nabierają pewności działania w sytuacjach meczowych.

Zawodnikom grającym w polu, Pro Trainer - Profesjonalny Trener, pomaga w zdobyciu pewności podczas wykonywania zagrań takich jak:

- prowadzenie piłki,

- przyjęcie piłki wewnętrzną i górną częścią stopy, przyjęcie na klatkę piersiową

- podania z pierwszej piłki

- kontrola i uderzanie piłki

- ofensywne i defensywne zagrania głową

- strzały z woleja i wiele innych
Wyrzutnia piłek Pro Trainer - Profesjonalny Trener, to niezwykle wytrzymałe i trwałe narzędzie szkoleniowe, które sprawi, że Twoi zawodnicy sami będą prosić Cię o więcej treningu. Zawodnicy mogą na własne oczy zauważyć postępy, jakie robią podczas treningu. Mieliśmy zawodników, którzy dosłownie błagali nas o użycie Pro Trainer - Profesjonalnego Trenera, podczas sesji treningowej, ponieważ mieli okazję popracować nad odbiorem piłki w sposób, którego żadne inne ćwiczenia nie zapewnia.

Nazywamy to nawet treningiem korekcyjnym.

Tak zgadza się, treningiem korekcyjnym. Gracze mają zakorzenionych tyle złych nawyków, jeśli chodzi o przyjmowanie piłki, że potrzebują setek kontaktów z piłką (przyjęć) by je poprawić. Obejrzyj jakikolwiek mecz, gdziekolwiek, a zobaczysz, o czym mówimy. Zawodnicy nie wiedzą jak prawidłowo przyjąć, zatrzymać i rozegrać piłkę w zależności od sytuacji meczowej. Cóż, skąd mają to wiedzieć skoro nigdy nie wyrobili sobie pewności w wykonywaniu takich zagrań, by móc wykonać je w sytuacji pod presją, w czasie meczu.

Wyrzućcie stare pojęcia o tym jak trenować technikę piłki nożnej

Jeśli Twoi zawodnicy nie spędzają każdego dnia w tygodniu grając w piłkę na podwórku lub ulicy, nie mają na tyle kontaktu z piłką (nie przyjmują tylu piłek) by stać się naprawdę dobrymi technicznie. Postawmy sprawę jasno, chcemy by odnosili sukcesy, ale wymaganie tego od nich jest nierealne, jeśli trenują dwa, trzy razy w tygodniu. Jest za dużo pracy na tak małą ilość czasu.


Jeśli się z tym zgadzasz, to daj im szansę na wyćwiczenie techniki w sposób prawidłowy, przy idealnych warunkach, a zapewnisz im pewność gry podczas meczu. Gwarantujemy, że jeśli użyjesz naszego urządzenia i zapewnisz swoim zawodnikom efektywne, skuteczne wystawianie piłki, poprawią swój odbiór (pierwszy kontakt z piłką). Nie ważne czy jest to dziesięciometrowe podanie górą do dwunastoletniej dziewczynki, czy dwudziestopięciometrowe podanie do jednego z Twoich obrońców by ćwiczyć przyjęcie i zatrzymanie piłki stopą za każdym razem, ta wyrzutnia da Ci coś, czego Ty nie możesz zapewnić swoim zawodnikom. Powtórzenia, które są skuteczne za każdym razem (idealne podania).


Wyrzutnia piłek Pro Trainer jest produkowana dla Pro Trainer Soccer przez firmę Sports. Największego producenta wyrzutni do piłek na świecie. Sports sprzedaje więcej wyrzutni piłek tenisowych niż ktokolwiek inny. Powinieneś zobaczyć najnowszą, zaawansowaną technologicznie wyrzutnie piłek baseballowych, którą sprzedają obecnie! Łał, ale jest super! Technologia, którą stosują jest na prawdę najwyższej klasy. Używają wysokiej, jakości profili aluminiowych, najwyższej klasy silników i układów kontroli zaprojektowanych przez ich wysokiej klasy zespół inżynierów. Nasz projekt i ich wysokiej, jakości wykonanie zapewnia Ci najlepszą wyrzutnię piłek footballowych na rynku.


Co daje Ci wyrzutnia Pro Trainer?

* Piłkarze zdobywają pewność swoich umiejętności
* Poprawa odbioru piłki podczas każdej sesji treningowej
* Koncentracja na rozwoju indywidualnych umiejętności zawodnika
* Opanowanie do perfekcji wszystkich podstawowych umiejętności technicznych
* Zawodnicy uczą się techniki do momentu, kiedy potrafią już przyjmować piłkę bez patrzenia na nią i koncentrować się na dalszym jej rozegraniu
* Możliwość treningu od poziomu łatwego do trudnego, dla początkujących i dla zawodowców
* Efektywne i skutecznie podawanie piłek
* Powtórzenia, które budują umiejętności – wyobraź sobie tysiące przyjęć piłki tygodniowo
* Daje bramkarzowi możliwość wykonywania różnego rodzaju obron
* Trenuj swojego bramkarza na każdej sesji treningowej i obserwuj jego postępy


Mógłbym tak wymieniać w kółko i w kółko. Faktem jest, że Twoi zawodnicy dostaną skoncentrowany, efektywny trening z piłką, który uczyni ich lepszymi, bardziej pewnymi siebie w grze w piłkę nożną.


Inne dyscypliny sportowe takie jak baseball, przez lata używały wyrzutni piłek do trenowania podstawowych umiejętności. Każdy trener wie, że skuteczne powtórzenia są kluczem do opanowania umiejętności technicznych (budują pamięć mięśniową), nieważne czy chodzi o uderzanie piłki baseballowej, golfowej, tenisowej, łapanie piłki do footballu amerykańskiego, atakowanie piłką do siatkówki, czy w przypadku piłki nożnej dobre przyjmowanie piłki nożnej, nie ważne, z której strony nadchodzi. Teraz piłka nożna ma uniwersalną, przenośną, solidną maszynę podającą piłki, która może być naprawdę efektywną pomocą w treningu graczy w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności.

Satysfakcja gwarantowana!

Ręczymy za ten wspaniały produkt w 100%. Wyrzutnia piłek Pro Trainer jest objęta roczną gwarancją producenta na wady i wykonanie.


Nasz sprawdzony system szkolenia piłkarskiego został stworzony przez Toma Suttona. Jego szerokie doświadczenie w pracy trenera piłkarskiego pozwoliło stworzyć ekscytujący program wspierający rozwój Zawodnika. Pro Trainer podaje do 700 piłek na godzinę (podaje jedną piłkę, co 5 sekund). Odbiór, strzelanie, dryblowanie oraz trening dla bramkarzy są najważniejszymi aspektami, które pomagają zawodnikom podczas gry. Sprzedajemy i dystrybuujemy Pro Trainera na całym obszarze Polski. Jednym słowem, jesteśmy przekonani, że to urządzenie używane na treningach przyniesie duże korzyści. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Sklep internetowy Shoper.pl